شرکت مهندسی معماری اریانی ارت
شما اینجا هستید: خانه » خدمات آنلاین » آپلود دستور نقشه | ارائه طرح پیشنهادی | دستور نقشه چیست
4.8/5 - (218 امتیاز)
آپلود دستور نقشه

آپلود دستور نقشه

شما از این قسمت می توانید با آپلود دستور نقشه پروژه خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارائه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، مساحت واحدها، تعداد پارکینگ و…)

فرم آپلود دستور نقشه

با وارد کردن مشخصات فردی و راه های ارتباطی خود ، می توانید 2 صفحه اول دستور نقشه خود را برای ثبت سفارش و ارائه طرح های پیشنهادی ما، در این صفحه آپلود کنید و منتظر تماس کارشناس های ما باشید.

  فهرست مطالب

  اخذ دستور نقشه

  برای اخذ دستور نقشه، اولین قدم مراجعه مالک یا وکیل قانونی مالک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر است، که با در دست داشتن مدارک مورد نیاز اقدام به تشکیل پرونده و درخواست برای اخذ دستور نقشه مینماید. پس از طی مراحل اداری کار و بازدید ملک توسط مامور بازدید دفتر خدمات الکترونیک شهر، گردش کار در شهرداری، بخش صدور پروانه صورت میگیرد و در نهایت به مرحله ی کاری چاپ دستور نقشه می رسد. مالک یا وکیل قانونی وی با در دست داشتن مدارک شناسایی (وکالتنامه) می تواند پرینت دستور نقشه را از دفتر خدمات الکترونیک شهر یا کارتابل تهران من دریافت کند.

   

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه خدمات مشاوره و پیگیری امور اداری برای اخذ دستور نقشه را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  دستور نقشه

  دستور نقشه چیست؟

  دستور نقشه حاوی اطلاعات مهمی از ملک یا ملک های مورد تقاضایی هست که در زمان تشکیل پرونده در دفاتر خدمات الکترونیک شهر درخواست داده شده است. در صفحه ی اول دستور نقشه، اطلاعاتی در خصوص آدرس ملک، نام مالک (نام متقاضی) و داده هایی کامل از ابعاد و مساحت سند، ابعاد و مساحت پس از اصلاحی و وضع موجود به تفکیک در جداولی مندرج شده است. همین طور در خصوص ابعاد عرض گذر پس از اصلاحی در جدولی قید شده است. در صفحه ی دوم دستور نقشه، تعداد طبقات، سطح اشغال در هر طبقه و حداکثر تراکم ساختمانی مجاز که با توجه به پهنه ملک، مساحت سند و ابعاد پس از اصلاحی گذر است، به تفکیک درج گردیده است. در صفحه ی سوم دستور نقشه، جانمایی ملک و گدرها از منظر شهرسازی در تصویری گنجانده شده است.

  مدارک مورد نیاز برای اخذ دستور نقشه

  • سند مالکیت
  • شناسنامه و کارت ملی مالک
  • وکالت نامه (در صورت مراجعه وکیل) + شناسنامه و کارت ملی وکیل
  • پرداخت فیش عوارض نوساز و پسماند
  • قبض آب و برق

  مراحل اداری اخذ دستور نقشه

  بعد از طی مراحل اداری فوق، دستور نقشه توسط شهرداری منطقه مربوطه به چاپ می رسد.

  برای پرسش و دریافت پاسخ از طرف متخصصان ما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما سوالات خود را طرح و یا با مشاورین ما تماس حاصل بفرمایید

  اخذ جواز ساخت, پروانه ساختمان, جواز ساختمان, از دستور نقشه تا جواز, مجوز ساخت, مراحل گرفتن پروانه ساخت

  اخذ جواز ساخت

  شرکت مهندسی معماری آریانی آرت آماده ارائه کلیه خدمات اخذ جواز ساخت در کلیه مناطق تهران به شرح موارد زیر است:

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه خدمات مشاوره و اخذ جواز در کلیه مناطق را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  پیشنهاد ویژه
  پیشنهاد ویژه
  خدمتی نوین از آریانی آرت

  قبل از گرفتن دستور نقشه (عقد قراردادهای مشارکت و هزینه های جانبی) از تعداد طبقات و تراکم ساخت ملک مورد نظرتان مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتری می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و مشاوره ای تخصصی در زمینه جواز و ساخت بگیرید.

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه خدمات مشاوره و اخذ جواز در کلیه مناطق تهران را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  شرکت-دفتر-مهندسی-معماری-آریانی-آرت-اریانی-ارت

   شرکت مهندسی معماری آریانی آرت با یک کادر مجرب و حرفه‌ای در زمینه ساخت و ساز، خدمات گسترده‌ای از مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا و تامین مصالح برای انواع پروژه‌ها ارائه می‌دهد. این شرکت با رویکردی کارآمد، مناسب‌ترین قیمت‌ها و بالاترین سطح کیفیت را درامتداد تمام مراحل پروژه به مشتریان خود ارائه می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *