اریانی ارت شرکت مهندسی شرکت مهندسی آریانی آرت
ARYANIART.COM
شما اینجا هستید: خانه » خدمات آنلاین » آپلود دستور نقشه | ارائه طرح پیشنهادی | دستور نقشه چیست
4.8/5 - (216 امتیاز)
آپلود دستور نقشه

آپلود دستور نقشه

شما از این قسمت می توانید با آپلود دستور نقشه پروژه خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارائه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود به صورت رایگان استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، مساحت واحدها، تعداد پارکینگ و…)

فرم آپلود دستور نقشه

با وارد کردن مشخصات فردی و راه های ارتباطی خود ، می توانید 2 صفحه اول دستور نقشه خود را برای ثبت سفارش و ارائه طرح های پیشنهادی ما، در این صفحه آپلود کنید و منتظر تماس کارشناس های ما باشید.

  اخذ دستور نقشه

  برای اخذ دستور نقشه، اولین قدم مراجعه مالک یا وکیل قانونی مالک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر است، که با در دست داشتن مدارک مورد نیاز اقدام به تشکیل پرونده و درخواست برای اخذ دستور نقشه مینماید. پس از طی مراحل اداری کار و بازدید ملک توسط مامور بازدید دفتر خدمات الکترونیک شهر، گردش کار در شهرداری، بخش صدور پروانه صورت میگیرد و در نهایت به مرحله ی کاری چاپ دستور نقشه می رسد. مالک یا وکیل قانونی وی با در دست داشتن مدارک شناسایی (وکالتنامه) می تواند پرینت دستور نقشه را از دفتر خدمات الکترونیک شهر یا کارتابل تهران من دریافت کند.

   

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه خدمات مشاوره و پیگیری امور اداری برای اخذ دستور نقشه را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  دستور نقشه

  دستور نقشه چیست؟

  دستور نقشه حاوی اطلاعات مهمی از ملک یا ملک های مورد تقاضایی هست که در زمان تشکیل پرونده در دفاتر خدمات الکترونیک شهر درخواست داده شده است. در صفحه ی اول دستور نقشه، اطلاعاتی در خصوص آدرس ملک، نام مالک (نام متقاضی) و داده هایی کامل از ابعاد و مساحت سند، ابعاد و مساحت پس از اصلاحی و وضع موجود به تفکیک در جداولی مندرج شده است. همین طور در خصوص ابعاد عرض گذر پس از اصلاحی در جدولی قید شده است. در صفحه ی دوم دستور نقشه، تعداد طبقات، سطح اشغال در هر طبقه و حداکثر تراکم ساختمانی مجاز که با توجه به پهنه ملک، مساحت سند و ابعاد پس از اصلاحی گذر است، به تفکیک درج گردیده است. در صفحه ی سوم دستور نقشه، جانمایی ملک و گدرها از منظر شهرسازی در تصویری گنجانده شده است.

  مدارک مورد نیاز برای اخذ دستور نقشه

  • سند مالکیت
  • شناسنامه و کارت ملی مالک
  • وکالت نامه (در صورت مراجعه وکیل) + شناسنامه و کارت ملی وکیل
  • پرداخت فیش عوارض نوساز و پسماند
  • قبض آب و برق

  مراحل اداری اخذ دستور نقشه

  بعد از طی مراحل اداری فوق، دستور نقشه توسط شهرداری منطقه مربوطه به چاپ می رسد.

  برای پرسش و دریافت پاسخ از طرف متخصصان ما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما سوالات خود را طرح و یا با مشاورین ما تماس حاصل بفرمایید

  اخذ جواز ساخت, پروانه ساختمان, جواز ساختمان, از دستور نقشه تا جواز, مجوز ساخت, مراحل گرفتن پروانه ساخت
  اخذ جواز ساخت

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه کلیه خدمات اخذ جواز ساخت در کلیه مناطق تهران به شرح موارد زیر است:

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه خدمات مشاوره و اخذ جواز در کلیه مناطق را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  پیشنهاد ویژه
  پیشنهاد ویژه
  خدمتی نوین از آریانی آرت

  قبل از گرفتن دستور نقشه (عقد قراردادهای مشارکت و هزینه های جانبی) از تعداد طبقات و تراکم ساخت ملک مورد نظرتان مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتری می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و مشاوره ای تخصصی در زمینه جواز و ساخت بگیرید.

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه خدمات مشاوره و اخذ جواز در کلیه مناطق تهران را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  شرکت-دفتر-مهندسی-معماری-آریانی-آرت-اریانی-ارت

  گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت با در اختیار داشتن کادری مجرب، حرفه ای و با تعهد، در زمینه ی مشاوره و طراحی، تامین مصالح و اجرای انواع پروژه ها را، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما است.

  خدمات ما

  SERVICE US

  connect with us

   فرم ثبت سفارش

   پشتیبانی

   برای درخواست مشاوره با تیم پشتیبانی آریانی آرت، می توانید با نزدیکترین دفتر ما به پروژه خود، تماس حاصل بفرمایید و سوالات یا سفارشات خود را ثبت کنید.

   پاسخ و پرسش های پر تکرار

   برای پرسش و دریافت پاسخ از طرف متخصصان ما در حوزه ساخت و ساز می توانید با مراجعه به صفحه سوالات متداول، سوال خود را طرح یا جواب خود را در میان سوالات پرتکرار بیابید

   دسترسی سریع به سایر مطالب سایت AryaniArt

   Quick Access To Site Content AryaniArt

   بانک مصالح ساختمانی
   فروش مصالح ساختمانی
   مصالح و متریال ها، اساسا اجزا تشکیل دهنده یک پروژه ساختمانی هستند. که مقرون به صرفه بودن، در کنار کیفیت بالا، از مسائل حائز اهمیت برای رسیدن به یک پروژه ی استاندارد و مرغوب به حساب می آید. از این سو مجموعه ای از کلیه مصالح ساختمانی، با قابلیت مقایسه کیفیتی و قیمتی، یکی از دغدغه های کارفرمایان و سازندگان شده است...
   خدمات ما
   خدمات ما
   احتراما به استحضار می رساند؛ ما در گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت با در اختیار داشتن کادری مجرب، حرفه ای و با تعهد، در زمینه ی مشاوره و طراحی و اجرای انواع پروژه ها با عناوین...
   تعرفه نظام مهندسی
   محاسبه آنلاین خدمات مهندسی
   محاسبه آنلاین خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران در سال 1400-1401 (طراحی - نظارت چهار رشته - نظارت تک رشته) مطابق با تعرفه سال 1400-1401 نظام مهندسی استان تهران