شرکت مهندسی معماری اریانی ارت

Service Online

خدمات آنلاین

خدمات آنلاین آریانی آرت، سامانه ای به روز و رایگان است، که برای ارائه خدمات در چند رسته ی طراحی و ثبت سفارش آنلاین، محاسبه آنلاین تعرفه نظام مهندسی و ارائه آدرس و نشانی شهرداری و دفاتر خدمات الکترونیک شهر را طبق آخرین تغییرات در سال 1401 را شامل می شود.

خدمات آنلاین
شما اینجا هستید: خانه » خدمات آنلاین
4.8/5 - (184 امتیاز)

آپلود دستور نقشه

شما از این قسمت می توانید با آپلود دستور نقشه پروژه خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارائه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، مساحت واحدها، تعداد پارکینگ و…)

محاسبه تعرفه نظام مهندسی

محاسبه آنلاین خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران (رشته های معماری، سازه، برق، مکانیک) در رسته های طراحی - نظارت چهار رشته - نظارت تک رشته مطابق با تعرفه نظام مهندسی استان تهران

آدرس و تلفن شهرداری و دفاتر خدمات الکترونیک شهر

به منظور تسهیل و تسریع در پیگیری پرونده های شهرسازی، لیستی کامل از آدرس و تلفن شهرداری کلیه مناطق تهران و همین طور، لیستی از آدرس و تلفن دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران را، طبق آخرین تغییرات، به روزرسانی و در این صفحه گرد آوری و نزد شما عزیزان قرار داده ایم.

ثبت سفارش

برای درخواست خدمات در زمینه های مختلف مهندسی یا سفارش مصالح، لطفاً فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

بیشتر بدانید

برای اطلاعات عمومی جمعی و همین طور آموزش و آگاهی از ضوابط ساخت و مراحل اداری امور شهرداری (جواز، عدم خلاف، پایانکار) و امور اداری ثبت (سند تک برگ، تفکیکی، تجمیعی) اطلاعاتی را جمع آوری و در این صفحه برای شما عزیران جمع آوری کرده ایم...
شرکت-دفتر-مهندسی-معماری-آریانی-آرت-اریانی-ارت

 شرکت مهندسی معماری آریانی آرت با یک کادر مجرب و حرفه‌ای در زمینه ساخت و ساز، خدمات گسترده‌ای از مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا و تامین مصالح برای انواع پروژه‌ها ارائه می‌دهد. این شرکت با رویکردی کارآمد، مناسب‌ترین قیمت‌ها و بالاترین سطح کیفیت را درامتداد تمام مراحل پروژه به مشتریان خود ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *