5/5 - (8 امتیاز)
خدمات ما

خدمات ما

از ابتدا تا انتهای کار، از جواز تا پایانکار، ما در کنار شما هستیم

اخذ جواز

شما می توانید با آپلود دستور نقشه پروژه خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارایه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود به صورت رایگان استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، تعداد واحدها، تعداد پارکینگ و...)

خدمات آزمایشگاهی

با توجه به ضرورت ارائه گزارش شناسایی ژئوتکنیکی مطابق مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان (پی و پی سازی) مقرر شده است کنترل مطالعات مکانیک خاک و تایید سازمان نظام مهندسی قبل از استعلام برگه سبز طراحی سازه صورت می پذیرد.
برهمین اساس و به جهت تسریع در روند صدور جوازساخت، ‌بلافاصله پس از نهایی و تایید شدن نقشه معماری و صدور فیش عوارض شهرسازی، امکان استعلام برگه سبز مکانیک خاک و ارسال گزارش به سازمان نظام مهندسی فراهم میباشد و نیازی به آماده شدن نقشه های ساختمان و یا استعلام برگه سبز های طراحی سازه نمیباشد.

دکوراسیون داخلی

بازسازی، طراحی و اجرا کلیه فضاهای اقامتی شما، با ارایه طرح های پیشنهادی و مشاوره رایگان به سبک های کلاسیک و مدرن

طراحی نما

با توجه به اجباری شدن تاییدیه نما در مناطق 22گانه شهر تهران، گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آمادگی دارد، نماهای مورد تایید شهرداری را با توجه به خواست کارفرما جهت اخذ جواز تهیه نماید...

تامین مصالح

مصالح و متریال ها، اساسا اجزا تشکیل دهنده یک پروژه ساختمانی هستند. که مقرون به صرفه بودن، در کنار کیفیت بالا، از مسائل حائز اهمیت برای رسیدن به یک پروژه ی استاندارد و مرغوب به حساب می آید. از این سو مجموعه ای از کلیه مصالح ساختمانی، با قابلیت مقایسه کیفیتی و قیمتی، یکی از دغدغه های کارفرمایان و سازندگان شده است، لذا گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت سعی کرده است، با ایجاد فضایی برای کنار هم قراردادن کلیه محصولات ساختمانی این امر را تسهیل و تسریع کند.

پیگیری امور اداری

پیگیری کلیه امور اداری و حقوقی شما 

گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت

گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت با در اختیار داشتن کادری مجرب، حرفه ای و با تعهد، در زمینه ی مشاوره و طراحی، تامین مصالح و اجرای انواع پروژه ها را، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما است.

دسترسی سریع

محاسبه آنلاین حق الزحمه خدمات مهندسی

ازجمله طراحی، نظارت چهار رشته، نظارت تک رشته، مطابق با تعرفه سال 1400 نظام مهندسی استان تهران

آپلود دستور نقشه

شما می توانید با آپلود دستور نقشه ملک خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارایه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود به صورت رایگان استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، مساحت واحدها، تعداد پارکینگ و...

خلاصه خدمات ما

  فرم ثبت سفارش

    

  پشتیبانی

  برای درخواست مشاوره با تیم پشتیبانی آریانی آرت، می توانید با نزدیکترین دفتر ما به پروژه خود، تماس حاصل بفرمایید و سوالات یا سفارشات خود را ثبت کنید.

  پاسخ و پرسش های پر تکرار

  برای پرسش و دریافت پاسخ از طرف متخصصان ما در حوزه ساخت و ساز می توانید با مراجعه به صفحه سوالات متداول، سوال خود را طرح یا جواب خود را در میان سوالات پرتکرار بیابید

  مجری تاسیات مکانیکی 09355769050
  مجری تاسیات برقی 09355769050

  بدون نیاز به داربست - هزینه کمتر و قیمت مناسب تر - صرفه جویی در زمان

  پوشش درز انقطاع در ارتفاع 09355769050

  طراحی و اجرا فضای سبز با دیتیل های اجرایی و تاییدیه شهرداری

  اجرای فضای سبز در بام 09355769050