اریانی ارت شرکت مهندسی شرکت مهندسی آریانی آرت
ARYANIART.COM
از ابتدا تا انتهای کار، از جواز تا پایانکار، ما در کنارتان هستیم

شما می توانید با آپلود دستور نقشه ملک خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارائه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، مساحت واحدها، تعداد پارکینگ و...)

شما اینجا هستید: خانه » خدمات آنلاین » محاسبه آنلاین حق الزحمه خدمات مهندسی | تعرفه نظام مهندسی تهران 1402
4.8/5 - (1014 امتیاز)
تعرفه محاسبه انلاین نظام مهندسی استان تهران

محاسبه آنلاین حق الزحمه خدمات مهندسی (طراحی و نظارت) طبق تعرفه نظام مهندسی استان تهران 1402-1401-1400

محاسبه آنلاین خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران در سال 1402-1401-1400 (طراحی - نظارت چهار رشته - نظارت تک رشته) مطابق با تعرفه سال 1402-1401-1400 نظام مهندسی استان تهران

راهنمای محاسبه تعرفه نظام مهندسی (طراحی – نظارت)

برای محاسبه در هر یک از رسته های طراحی، نظارت چهار رشته و تک رشته، تنها کافی است، تعرفه سال مورد نظر را در فیلد اول و تعداد طبقات کل را در فیلد دوم  و زیر بنای کل را در فیلد سوم وارد کنید. سیستم به صورت آنلاین، محاسبه ریالی را در فیلد جمع کل نمایش میدهد.

 

جدول تفکیک تعرفه های طراحی 1402

تعرفه-طراحی-1402-نظام-مهندسی-تهران

 

جدول تفکیک تعرفه های طراحی 1401

تعرفه-طراحی-نظام-مهندسی-تهران1401

 

جدول تفکیک تعرفه های طراحی 1400 

جدول تفکیک تعرفه های نظارت چهار رشته 1402 

 

جدول تفکیک تعرفه های نظارت چهار رشته 1401 

 

جدول تفکیک تعرفه های نظارت چهار رشته 1400 

جدول تفکیک تعرفه های نظارت تک رشته 1402 

 

جدول تفکیک تعرفه های نظارت تک رشته 1401 

 

جدول تفکیک تعرفه های نظارت تک رشته 1400 

تعرفه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران

تعرفه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران، طبق رشته ها (معماری، محاسبات، مکانیک، برق) و گروه های ساختمانی (الف، ب، ج، د) به تفکیک (طراحی، نظارت چهار رشته، نظارت تک رشته) در جدول هر رسته درآمده است.

 

نحوه محاسبه

در جداول میزان تعرفه بر اساس یک متر مربع در هر بخش محاسبه شده است. با توجه به متراژ ساختمان خود که:

از یک تا 600 متر مربع  در گروه ( الف )

از 601 تا 2000 متر مربع در گروه ( ب )

از 2001 تا 5000 متر مربع در گروه ( ج )

بیش از 5000 متر مربع در گروه ( د )  قرار می گیرد.

میزان این تعرفه در هر استان با استان دیگر متفاوت است، ما در این صفحه به تعرفه های 22 منطقه تهران و محاسبه آن پرداخته ایم. با مراجعه به صفحات سایت نظام مهندسی هر استان می توانید به تعرفه خدمات آن استان دسترسی پیدا کنید.

 

تهیه فیش عوارض نظارت

 چنانچه مالک تمایل به تهیه نسخه چاپی فیش موردنظر را داشته باشد، می‌تواند با مراجعه به پورتال موردنظر به نشانی www.nazeran.tceo.ir و با استفاده از آیکون "ورود مالک"، بدون نیاز به مراجعهٔ حضوری در سازمان نظام مهندسی، نسبت به تهیه آن اقدام کند.

پرداخت قبوض هر پرونده صرفاً از طریق درگاه‌های بانک صادرات امکان‌پذیر می‌باشد.

 

پرونده هایی که شناسه قبض و پرداخت ندارند

برای آن گروه از پرونده‌هایی که شناسه قبض و پرداخت فیش حق‌الزحمه نظارت قابل‌رؤیت نیست، ضروری است مالک ساختمان ابتدا فیش "شناسنامه فنی ملکی" را پرداخت نماید و پس از 24 ساعت به پورتال خود مراجعه و شناسه قبض و پرداخت فیش حق‌الزحمه نظارت را از آیکون "قبوض" دریافت کند.

پس از پرداخت قبوض نیازی به مراجعهٔ به سازمان و اعلام آن به واحد حق‌الزحمه نیست. (مبالغ مربوط به این قبوض پس از پرداخت توسط مالک، از طریق سامانه مورداشاره در اعتبار هر پرونده به‌صورت اتوماتیک وارد خواهد شد.

 

متن ابلاغیه تعرفه سازمان نظام مهندسی استان تهران

مطابق رویهٔ قبلی در سنوات گذشته، تعرفه خدمات مهندسی در بخش‌های "طراحی و نظارت" که بر اساس ابلاغیه سازمان نظام مهندسی کشور، تدوین و تهیه می‌گردد، در روزهای نخست سال جاری در سازمان استان تهران تهیه گردید. تصویر این تعرفه هم‌اکنون در سایت سازمان در دسترس می‌باشد.

 

تعرفه سال 1401

تعرفه سال (1401) با افزایش میانگین 42.5 درصدی نسبت به سال 1400 همراه بوده است. این افزایش در سامانه جامع سازمان نظام مهندسی اعمال شد و طبیعی است برای کلیهٔ پرونده‌های جاری مناطق 22 گانه شهرداری تهران، فیش‌های بدهی تحت عنوان "مابه تفاوت" صادر می‌گردد.

برای پرسش و دریافت پاسخ از طرف متخصصان ما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما سوالات خود را طرح و یا با مشاورین ما تماس حاصل بفرمایید

اخذ جواز ساخت, پروانه ساختمان, جواز ساختمان, از دستور نقشه تا جواز, مجوز ساخت, مراحل گرفتن پروانه ساخت
اخذ جواز ساخت

گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه کلیه خدمات اخذ جواز ساخت در کلیه مناطق تهران به شرح موارد زیر است:

پیشنهاد ویژه
پیشنهاد ویژه
خدمتی نوین از آریانی آرت

قبل از گرفتن دستور نقشه (عقد قراردادهای مشارکت و هزینه های جانبی) از تعداد طبقات و تراکم ساخت ملک مورد نظرتان مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتری می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و مشاوره ای تخصصی در زمینه جواز و ساخت بگیرید.

گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت آماده ارائه خدمات مشاوره و اخذ جواز در کلیه مناطق تهران را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

شرکت-دفتر-مهندسی-معماری-آریانی-آرت-اریانی-ارت

گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت با در اختیار داشتن کادری مجرب، حرفه ای و با تعهد، در زمینه ی مشاوره و طراحی، تامین مصالح و اجرای انواع پروژه ها را، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما است.

خدمات ما

SERVICE US

connect with us

  فرم ثبت سفارش

  پشتیبانی

  برای درخواست مشاوره با تیم پشتیبانی آریانی آرت، می توانید با نزدیکترین دفتر ما به پروژه خود، تماس حاصل بفرمایید و سوالات یا سفارشات خود را ثبت کنید.

  پاسخ و پرسش های پر تکرار

  برای پرسش و دریافت پاسخ از طرف متخصصان ما در حوزه ساخت و ساز می توانید با مراجعه به صفحه سوالات متداول، سوال خود را طرح یا جواب خود را در میان سوالات پرتکرار بیابید

  دسترسی سریع به سایر مطالب سایت AryaniArt

  Quick Access To Site Content AryaniArt

  بانک مصالح ساختمانی
  فروش مصالح ساختمانی
  مصالح و متریال ها، اساسا اجزا تشکیل دهنده یک پروژه ساختمانی هستند. که مقرون به صرفه بودن، در کنار کیفیت بالا، از مسائل حائز اهمیت برای رسیدن به یک پروژه ی استاندارد و مرغوب به حساب می آید. از این سو مجموعه ای از کلیه مصالح ساختمانی، با قابلیت مقایسه کیفیتی و قیمتی، یکی از دغدغه های کارفرمایان و سازندگان شده است...
  خدمات ما
  خدمات ما
  احتراما به استحضار می رساند؛ ما در گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت با در اختیار داشتن کادری مجرب، حرفه ای و با تعهد، در زمینه ی مشاوره و طراحی و اجرای انواع پروژه ها با عناوین...
  آپلود دستور نقشه
  آپلود دستور نقشه
  شما می توانید با آپلود دستور نقشه ملک خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارایه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود به صورت رایگان استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، مساحت واحدها، تعداد پارکینگ و...