شرکت مهندسی معماری اریانی ارت
بانک مصالح ساختمانی

We Build Your Dream

گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت با در اختیار داشتن کادری مجرب، حرفه ای و با تعهد، در زمینه ی مشاوره و طراحی، تامین مصالح و اجرای انواع پروژه ها را، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما است.

مصالح با کیفیت

تامین مصالح ساختمانی توسط گروه آریانی آرت به شکلی است، که میتوان با آرامش خاطر مطمئن بود، که بهترین قیمت با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

تیم مجرب اجرایی

ما با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در شاخه های مختلف اجرایی، آماده ارائه خدمات اجرا با تیمی قوی و مجرب هستیم.

مشاوره، طراحی و ساخت

گروه آریانی آرت ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا در زمینه فنی و مهندسی با رویکرد طراحی و ساخت مقرون به صرفه، مقاوم، اصولی و علمی می باشد.
5/5 - (3 امتیاز)
واش-بتن

سنگ کف واش بتن | فروش - اجرا

سنگ کف واش بتن تحت پرس 900 تن با دستگاه های تمام اتومات masa آلمان تولید میشوند.این محصولات بعد از رسیدن به مقاومت کافی طی 20 مرحله، 2 مرحله کالیبره، 4 مرحله ساب و 14 مرحله پولیش، فرآوری میشوند که در نتیجه سنگی با سطح یکنواخت و همگن تولید میگردد این محصول تولیدی دارای مقاومت فشاری 1100 کیلو گرم برسانتی مربع و مقاومت خمشی بسیار بالا میباشد.

سنگ کف واش بتن تحت پرس 900 تن با دستگاه های تمام اتومات masa آلمان تولید میشوند.

این محصولات بعد از رسیدن به مقاومت کافی طی 20 مرحله، 2 مرحله کالیبره، 4 مرحله ساب و 14 مرحله پولیش، فرآوری میشوند که در نتیجه سنگی با سطح یکنواخت و همگن تولید میگردد این محصول تولیدی دارای مقاومت فشاری 1100 کیلو گرم برسانتی مربع و مقاومت خمشی بسیار بالا میباشد.

سطح محصولات واش بتن این شرکت بعد از طی دوره کیورینگ به هنگام ساب حذف میگردد و سنگدانه های محصولات نمایان میشود و با واش بتن های موجود در بازار بسیار متفاوت بوده و دارای مقاومت بسیار بالاتر میباشد.

این محصولات عموماً در محل های عمومی و محوطه های خارجی مانند حیاط، رمپ، پیاده رو، پارکینگ و محوطه بین بلوک های ساختمانی، کناره های استخر، آبگیر، پمپ بنزین و پیاده روهای شهری، پارک و فضای سبز و … میتوان استفاده نمود. کرداستون از بهترین معادن ایران اقدام به تهیه سنگدانه های با دوام و با کیفیت مینماید که خوشبختانه تحمل شرایط سخت و سرد را در آزمایشها از خود نشان داده است.

از ویژگی سنگ های کف صنعتی کرداستون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تراکم یکنواخت سنگ دانه

فرآوری شده تحت فشار پرس 900 تن

عدم استفاده از فشار آب برای نمایان شدن سطح محصول و ضربه به بافت مولکولی محصول استفاده از سنگدانه های معدنی درجه 1 با طیف گسترده رنگبندی ابعاد محصولات برحسب سانتی متر.


بانک مصالح ساختمانی | آریانی آرت

برای ثبت سفارش و استعلام قیمت از یکی از روش های زیر استفاده کنید.

سنگ کف واش بتن

واش-بتن خرید اجرا
3004
3003
3002
3001
3008
3007
3006
3005
3012
3011
3010
3009
3016
3015
3014
3013
3020
3019
3018
3017
3022
3021

برای ثبت سفارش و استعلام قیمت از یکی از روش های زیر استفاده کنید.

خلاصه خدمات ما

  پشتیبانی

  برای درخواست مشاوره با تیم پشتیبانی آریانی آرت، می توانید با نزدیکترین دفتر ما به پروژه خود، تماس حاصل بفرمایید و سوالات یا سفارشات خود را ثبت کنید.

  پاسخ و پرسش های پر تکرار

  برای پرسش و دریافت پاسخ از طرف متخصصان ما در حوزه ساخت و ساز می توانید با مراجعه به صفحه سوالات متداول، سوال خود را طرح یا جواب خود را در میان سوالات پرتکرار بیابید

  دسترسی سریع
  آپلود دستور نقشه
  آپلود دستور نقشه
  شما می توانید با آپلود دستور نقشه ملک خود، به صورت آنلاین برای ثبت سفارش و همینطور خدمات مشاوره و ارایه طرح های پیشنهادی ما برای برآوردهای اولیه خود به صورت رایگان استفاده کنید. (زیر بنا مفید و غیر مفید، مساحت واحدها، تعداد پارکینگ و...
  خدمات ما
  خدمات ما
  احتراما به استحضار می رساند؛ ما در گروه مهندسین ساختمانی آریانی آرت با در اختیار داشتن کادری مجرب، حرفه ای و با تعهد، در زمینه ی مشاوره و طراحی و اجرای انواع پروژه ها با عناوین...
  تعرفه نظام مهندسی
  محاسبه آنلاین خدمات مهندسی
  محاسبه آنلاین خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران در سال 1400 (طراحی - نظارت چهار رشته - نظارت تک رشته) مطابق با تعرفه سال 1400 نظام مهندسی استان تهران